درباره گروه تولیدی آلکان

گروه تولیدی آلکان

گروه تولیدی آلکان اولین تولید کننده صنعتی کودهای ارگانیک و کمپاند در کشور بوده و فعالیت های خود را از سال 1379 به طور صنعتی آغاز نموده است. آلکان در عرصه تولید و نوآوری کودهای آلی غنی شده بزرگ ترین واحد تولیدی کشور می باشد که با تأکید بر اصل ارتقای کیفیت در پاسخ به استقبال و اعتماد مشتریان با بهره گیری از آزمایشگاه کنترل کیفی، تحقیق و مطالعه بر روی خاک و آب بر اساس نیاز غذایی گیاهان اقدام به تولید کودهای منطبق با ویژگی های خاص محصولات کشاورزی نموده است.

در حال حاضر آلکان به عنوان تهیه و تأمین کننده بخش قابل توجهی از نهاده های کشاورزی اعم از کودهای آلی غنی شده، شیمیایی و بیولوژیک در کشور می باشد. این مجموعه در راستای اعتلای کشاورزی پایدار و تولید محصول سالم و با اصل مشتری مداری موفق به کسب سه دوره گواهینامه طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سال های (1394 ، 1395 ، 1396) گردیده است.

گروه تولیدی آلکان در سال 1392 با توجه به چشم اندازهای از پیش تعیین شده اقدام به راه اندازی خط تولید فرآورده های بیولوژیک در کشور ارمنستان نموده است. زمینه فعالیت این مجموعه تولید کودها و سموم بیولوژیک با فناوری روز FAO می باشد. این مجموعه موفق به کسب گواهی های علمی از دانشکده کشاورزی ایروان گردیده است. در حال حاضر با توجه به استقبال مصرف کنندگان، محصولات بیولوژیک این مجموعه در کشورهای CIS اتحاد جماهیر شوروی سابق در حال استفاده می باشد. محصولات تولیدی این کارخانه شامل فسفو آرم، آلکازت پلاس، فسفازوت و سموم بیولوژیک می باشد.

آلکان در حال حاضر برای تأمین نیازهای کشور به عنوان نماینده انحصاری با شرکت بین المللی آتلانتیکا اگریکلا اسپانیا و فلانزندورف بلژیک همکاری داشته و واردات خود را از این دو کشور انجام می دهد.

دریافت نمایندگی انحصاری از کمپانی های معتبر اروپایی

آلکان در حال حاضر برای تأمین نیازهای کشور به عنوان نماینده انحصاری با شرکت بین المللی آتلانتیکا اگریکلا اسپانیا و فلانزندورف بلژیک همکاری داشته و واردات خود را از این دو کشور انجام می دهد.

آتـلانتیکـا آگریکـلا

شرکت آتلانتیکا اگریکلا اسپانیا در زمینه نهاده های کشاورزی، از سال 1982 تاسیس گردیده و در ابتدا بر تولید محصولات کشاورزی با پایه هیومیک اسید و فولویک اسید تمرکز داشته است. این شرکت در دهه های اخیر با افزایش تولید و تنوع محصولات، به ایجاد بازارهای بزرگ در سراسر جهان دست یافته و به بیش از 60 کشور جهان صادرات دارد.

فلانزنـدورف

فلانزندورف بلژیک نیز با سابقه طولانی اقدام به تهیه و تولید انواع کودهای شیمیایی و ارگانیک نموده و خط مشی این شرکت تهیه و تولید ترکیبات جدید و با تکنولوژی روز جهان می باشد. فلانزندورف بلژیک به عنوان یک مجموعه دانش بنیان بر اساس مبانی علم روز دنیا در زمینه تهیه و تولید هر یک از محصولات خود ابتدا آزمایشات متعددی در شرایط اقلیمی مختلف انجام داده و پس از کسب نتایج مطلوب مبادرت به تجاری سازی آنها می کند.

معرفی گروه تولیدی آلکان

برخـی از گواهیـنامه های آلکـان

سموم بیولوژیک

دریافت گواهینامه تولید سموم بیولوژیک از London Business School توسط مهندس محمدی مدیر عامل محترم گروه تولیدی آلکان

کودهای بیولوژیک

دریافت گواهینامه تولید کودهای بیولوژیک از London Business School توسط مهندس محمدی مدیر عامل محترم گروه تولیدی آلکان

کودهای ارگانیک

دریافت گواهینامه تولید کودهای ارگانیک از London Business School توسط مهندس محمدی مدیر عامل محترم گروه تولیدی آلکان

مدیریت گیاهان دارویی

دریافت گواهینامه مدیریت گیاهان دارویی از London Business School توسط مهندس محمدی مدیر عامل محترم گروه تولیدی آلکان

گزیـده ای از افتخـارات آلکـان

رعایت حقوق مصرف کننده

دریافت اولین تندیس رعایت حقوق مصرف کننده توسط مهندس محمدی مدیر عامل محترم شرکت آلکان

رعایت حقوق مصرف کننده

دریافت دومین تندیس رعایت حقوق مصرف کننده توسط مهندس محمدی مدیر عامل محترم شرکت آلکان برای دومین سال متوالی

رعایت حقوق مصرف کننده

دریافت اولین تندیس رعایت حقوق مصرف کننده توسط مهندس محمدی مدیر عامل محترم شرکت آلکان